top of page
aktif-filo-hakkimizda-banner.jpg

Rotamız

Daha geniş bir araç portföyü ile hizmet skalamızı genişletirken bayi sayımızı artırmak da hedeflerimiz arasında yer alıyor. Modern alt yapımızı ileri teknoloji ile yükselterek verdiğimiz araç kiralama hizmetinin tüm operasyonel yükünde maliyet odağında da detaylı bir yapılanma sağlamak yolunda ilerliyoruz. Bununla birlikte her geçen gün profesyonel ekibimizi genişletiyoruz.

hakkımızda1 -2911X2456px.jpg
hakkımızda2 -2911X2456px.jpg

Yolumuz

Kurumsal firmaların ihtiyaç duyduğu araç kiralama hizmetinde önceliğimiz müşteri memnuniyetini odağımıza almak oluyor. Güvenilirliğimizi, şeffaf denetim mekanizmasına sahip bir kuruluş olarak sağlarken hizmet kalitemizin derecesini de empatik bir yaklaşımı benimseyerek belirliyoruz; müşterilerimiz için her operasyonda seçenek, zaman ve maliyet parametlerini de gözeterek en ideal kurguyu gerçekleştiriyoruz.

Yolculuğumuz

Memnuniyet ve değer katmak odağında hem iş ortaklarımıza hem çalışanlarımıza hem de yaşama dokunacak bir hizmet anlayışı belirliyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına doğru ve hızlı yanıt verirken zaman ve maliyeti minimuma indirecek en ideal planı hayata geçiriyoruz.

Bizimle birlikte yol olan tüm ekip arkadaşlarımızın konforlu bir ortamda çalışması ve mutlu olması ile memnuniyet odağında hizmet vermemizin mümkün olduğunu biliyoruz. Bu sebeple de fikirlerini de bilgi ve deneyimleri kadar önemsiyor ve kendilerini geliştirmeleri için onları destekliyoruz.

 

Doğru bir iletişimin ne kadar büyük bir zaman ve iş gücü tasarrufu sağladığını bilerek her zaman önce “anlamak” odağında müşterilerimize temas ediyor, şirket içinde de aynı empatik yaklaşımı benimsiyoruz.

 

Gelişen teknolojiye ayak uyduracak niteliklere sahip olmak için öncelikle sürdürülebilirliği yapımıza entegre ediyoruz. Konvansiyonel alışkanlıklara bağımlı olmadan değişime ayak uyduruyoruz.

bottom of page